Potrzebujesz funkcjonalnego urządzenia, które pozwoli Ci na codzienne posprzątanie powierzchni domowych nawet bez potrzeby osobistego dopilnowania tej czynności? Nowoczesne technologie pozwoliły producentom elektroniki użytkowej na stworzenie robotów automatycznych, które zajmują się zarówno odkurzaniem, jak i mopowaniem dowolnie wybranych powierzchni. Dzięki nim panele, płytki, a nawet dywany zawsze będą idealnie czyste. Sprawdź, jakie roboty sprzątające są warte uwagi i dlaczego warto je kupić do swojego domu!

roboty sprzątające rankingJak działa porównywarka robotów sprzątających?

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy mocny robot sprzątający? A może chcesz wiedzieć, jakie funkcje mają najlepsze modele robotów sprzątających dostępnych w sklepach stacjonarnych i internetowych z elektroniką użytkową? Porównywarka produktów online pozwala na łatwą analizę wielu aspektów dotyczących takich urządzeń do użytku domowego i nie tylko. Odkurzacze to urządzenia, które są wręcz niezbędne w każdym domu, a nawet w biurze. Dotychczas większość modeli wymagała do pracy ingerencji człowieka i poświęcenia nieco czasu, aby posprzątać całą powierzchnię np. salonu. Chcesz wybrać najlepsze roboty sprzątające? Ranking internetowy pomoże Ci w dokonaniu ostatecznego wyboru w sklepie lub podczas zakupów online.

Zasad działania porównywarki produktów tego typu jest bardzo prosta. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową rankingu, określisz kategorię produktów, która Cię interesuje (w tym przypadku najlepsze roboty sprzątające na rynku) i przeanalizujesz wyświetlone wyniki. Ranking robotów sprzątających uwzględnia różne kwestie, takie, jak:

 • ceny,
 • producentów,
 • czas pracy,
 • hałas generowany podczas cyklu sprzątania,
 • dodatkowe akcesoria dostępne w zestawie,
 • funkcje podstawowe i dodatkowe,
 • moc ssąca urządzenia.

To tylko podstawowe aspekty, jakie są uwzględniane podczas porównania produktów. Ranking robotów sprzątających [year] uwzględnia zarówno topowe, jak i budżetowe modele odkurzaczy automatycznych do zastosowania domowego. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze roboty sprzątające – koniecznie sprawdź ich najistotniejsze cechy wyświetlone w rankingu.

Czy warto korzystać z rankingu robotów sprzątających do domu?

Chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze roboty sprzątające? Ranking online to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci na przeanalizowanie zarówno specyfikacji technicznej, cen, jak i opinii innych użytkowników. Zdecydowanie warto korzystać z możliwości porównywarki produktów elektronicznych i nie tylko. To narzędzie jest całkowicie bezpłatne i uwzględnia wszystkie najważniejsze kwestie odnoszące się do automatycznych odkurzaczy, które są na bieżąco aktualizowane. Korzystanie z rankingu to przede wszystkim oszczędność swojego wolnego czasu oraz szansa na znalezienie najlepszego odkurzacza sprzątającego dostępnego na rynku w sklepach online oraz stacjonarnych marketach.

Czym się kierować podczas zakupu robota sprzątającego automatycznego?

Znasz już elementy, jakie uwzględnia ranking internetowy odkurzaczy automatycznych. Pamiętaj, że najważniejsze są funkcje, moc urządzenia oraz jego cena. Zadbaj o to, aby cena była zawsze adekwatna do tego, co oferuje konkretne urządzenie. Oczywiście produkty topowych marek mogą być nieco droższe ze względu na renomę producenta, choć warto zastanowić się nawet nad nieco większym wydatkiem. Dzięki temu zyskasz pewność, że sprzęt posłuży Ci bezawaryjnie przez długi czas. Jak wybrać najlepszy robot sprzątający? Przede wszystkim na podstawie ceny, funkcji oraz ergonomii pracy. Najlepiej wybierz taki sprzęt, który działa jak najciszej. W przeciwnym razie ten może powodować pewien dyskomfort przebywania w pomieszczeniu, gdzie aktualnie odbywa się automatyczne sprzątanie. Podczas zakupu robota sprzątającego weź też pod uwagę takie kwestie, jak:

 • funkcje dodatkowe,
 • czas pracy,
 • pobór mocy oraz pojemność baterii,
 • pojemność zbiornika na kurz i zabrudzenia,
 • opcję automatycznego czyszczenia pojemnika (stacja dokująca),
 • możliwość mopowania na mokro i sucho.

Kiedy uwzględnisz wszystkie wyżej wymienione kwestie, na pewno o wiele łatwiej podejmiesz decyzję na temat tego, jaki robot sprzątający warto kupić do swojego domu. Jeśli inwestujesz w automatyzację sprzątania zakątków domowych, nigdy nadmiernie nie oszczędzaj. Lepiej wydaj większą kwotę na lepszy sprzęt – dzięki temu po jakimś czasie nie będziesz żałować swojej decyzji. Teraz już mniej więcej wiesz, jakie są dobre roboty sprzątające, na co zwracać uwagę przed zakupem oraz dlaczego warto korzystać z porównywarki produktów.

Ranking najlepszych robotów sprzątających

Obecnie na rynku dostępne są różne roboty sprzątające. Opinie innych użytkowników to rzetelne źródło informacji, które pozwala na podjęcie ostatecznej decyzji zakupowej tak, aby później jej nie żałować. Chcesz wiedzieć, jakie modele robotów sprzątających są najlepsze? Oto kilka ciekawych pozycji:

 1. iRobot Roomba S9+ – w tym przypadku jest to topowy model odkurzacza automatycznego wraz ze stacją dokującą do opróżniania pojemnika na zabrudzenia. Ten model posiada funkcję wykrywania zabrudzonych miejsc, aż dwie gumowe szczotki na wyposażeniu oraz do 10 planów pięter możliwych do zapisania. Dzięki temu dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb jest dziecinnie proste, a sprzątanie wysoce skuteczne. Robot automatyczny tego producenta kupisz w cenie nieco poniżej 5000 złotych.
 2. Roborock S6 MaxV – ten model odkurzacza automatycznego uznawany jest za jeden z lepszych, jakie możesz dostać. Aż dwie kamery na wyposażeniu doskonale skanują przestrzeń wokół odkurzacza. To jednak nie wszystko. Kupując ten model zyskujesz dostęp do urządzenia przez aplikację mobilną, dzięki czemu uruchomisz go zawsze wtedy, kiedy tylko chcesz – nawet będąc poza domem. Realny czas pracy odkurzacza w kwocie niecałych 2000 złotych to aż 180 minut, co pozwala na dokładne odkurzenie nawet całego domu o dużej powierzchni.
 3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro – ten model jest odpowiedzią na pytanie, jaki robot sprzątający jest najlepszy. Forum użytkowników w sieci wskazuje właśnie na tego producenta, jako budżetowe rozwiązanie dla wymagających osób. Dwie ściereczki mopujące w komplecie, system laserowego mapowania powierzchni oraz aż 11 czujników – to wszystko przekłada się na wysoką skuteczność sprzątania tego automatycznego robota sprzątającego. Uwaga! Ten odkurzacz kupisz już w cenie nieco powyżej 1000 złotych. Realny czas pracy urządzenia to około 110 minut.
 4. Tefal Xplorer Serie 60 – można śmiało stwierdzić, iż to budżetowy model odkurzacza automatycznego, który zasługuje na szczególną uwagę. Ma wbudowaną funkcję mopowania oraz zwiększa automatycznie swoją moc na dywanach. Realny czas pracy to około 90 minut przy poziomie hałasu 65 dB. Niestety, ale urządzenie będzie dość mocno słyszalne podczas pracy, choć i tak należy do tych nieco cichszych dostępnych w sklepach. Odkurzacz automatyczny Tefal kupisz w cenie około 1000 złotych.
 5. Viomi SE – ten model odkurzacza również jest dostępny w budżecie do 1500 złotych. Akumulator o dużej pojemności pozwala na stałą pracę przez około 150 minut. Wbudowana kamera laserowa świetnie skanuje pomieszczenia i pozwala na zaplanowanie późniejszych etapów sprzątania. Warto też dodać, że odkurzacz tej marki automatycznie wraca do stacji ładowania i wznawia sprzątanie po naładowaniu. 
 6. iRobot Roomba Combo – to prawdopodobnie najtańszy z modeli automatycznych odkurzaczy na rynku. W cenie znacznie poniżej 1000 złotych otrzymasz sprzęt sprzątający z realnym czasem pracy do 110 minut, automatycznym powrotem do bazy w celu naładowania. To model antykolizyjny z wbudowanymi czujnikami oraz optycznym kierownikiem ruchu, co znacznie ułatwia jego poruszanie się nawet po mocno zastawionych powierzchniach.

Powyższy ranking odkurzaczy automatycznych to tylko przykładowe modele, jakie można znaleźć w ramach porównania produktów. Tak samo działa ranking odkurzaczy bezprzewodowych oraz ranking odkurzaczy pionowych. W każdym z przypadków uwzględniane są podobne cechy urządzeń, choć zasada ich działania jest zupełnie inna. Jeśli nie wiesz, jakie są najbardziej wytrzymałe roboty sprzątające, koniecznie sprawdź internetowy ranking. Odkurzacze automatyczne to w dzisiejszych czasach coraz chętniej wybierane urządzenia ze względu na ich wysoki poziom funkcjonalności. Dzięki nim zaoszczędzisz sporo czasu na sprzątaniu swojego domu lub mieszkania o dużej powierzchni.

Opinie o robotach sprzątających

Jesteś na etapie zakupu automatycznego robota sprzątającego? Ranking odkurzaczy automatycznych [year] to dobry sposób na analizę wszystkich dostępnych produktów w sklepach internetowych, stacjonarnych, a także bezpośrednio u producentów znanych marek. Opinie innych użytkowników to dobry sposób, aby dowiedzieć się wielu przydatnych informacji o konkretnych urządzeniach. Inni konsumenci w swoich recenzjach często podpowiadają, jaki jest realny czas pracy urządzenia, jak sprzęt radzi sobie na trudnych do wyczyszczenia powierzchniach oraz czy jest bezawaryjny. Pamiętaj! Ranking najlepszych robotów sprzątających opinie uwzględnia niemalże zawsze.

Porównywanie produktów np. robotów sprzątających da Ci pełen obraz tego, jakie funkcje ma konkretny sprzęt i czy warto ostatecznie zdecydować się na jego zakup. Jeśli nie masz pewności, czy konkretny model urządzenia sprzątającego automatycznego spełni Twoje oczekiwania – zawsze uwzględnij specyfikację, opinie oraz ceny rynkowe. Dzięki temu na pewno ostatecznie podejmiesz właściwą decyzję na temat tego, jaki kupić odkurzacz automatyczny. Ranking to tylko internetowe narzędzie, które wspomoże Cię bezpłatnie na etapie poszukiwań.

Funkcje odkurzaczy automatycznych

W dzisiejszych czasach odkurzacze automatyczne stają się naprawdę wysoce funkcjonalne. Najistotniejsze funkcje, które powinny posiadać urządzenia spełniające oczekiwania niemalże każdego konsumenta, to:

 • antykolizyjne czujniki,
 • identyfikacja powierzchni dywanu oraz automatyczne zwiększenie mocy,
 • czujnik napełnienia pojemnika na kurz,
 • automatyczna opcja powrotu do bazy i ładowania,
 • automatyczne wznowienie odkurzania,
 • dostęp do urządzenia przez aplikację mobilną Wi-Fi,
 • funkcja mopowania.

Wybieraj takie urządzenia automatyczne do sprzątania, które są łatwe w utrzymaniu czystości oraz realnie pomogą Ci utrzymać porządek w domu lub w mieszkaniu. Co ciekawe, możesz też wykorzystać je w biurze lub na wielu kondygnacjach domu, dzięki inteligentnym opcjom planowania trasy. Jak to działa? Wybierając profesjonalny robot sprzątający możesz zaprogramować go tak, aby sprzątał tylko określone sektory pomieszczeń. W razie jakich kolwiek zmian ułożenia np. mebli w pokoju, dobry odkurzacz wykryje ten fakt automatycznie i ominie przeszkodę. Jak widzisz, warto inwestować w sprzęt, który ma wszystkie istotne funkcje. Głównie z tego względu nie szukaj nadmiernych oszczędności. Lepiej odłóż większą kwotę i kup sprzęt, który polecają niemalże wszyscy użytkownicy.

Czy warto mieć odkurzacz automatyczny w swoim domu?

Posiadanie automatycznego odkurzacza w domu to przede wszystkim ogromna wygoda oraz oszczędność czasu wolnego. Dzięki temu nie musisz poświęcać np. 30 minut na codzienne odkurzenie domu albo mieszkania. Jeśli masz nieruchomość o sporej powierzchni użytkowej, najlepiej wybierz robota o jak największej pojemności baterii. Niektóre modele pracują nieprzerwanie nawet do 3 godzin, dzięki czemu są w stanie posprzątać nawet ponad 100-metrowe mieszkanie na jednym ładowaniu akumulatora.

Sprawdź internetowy ranking odkurzaczy automatycznych i wybierz urządzenie, które w 100% spełni Twoje oczekiwania. Porównywanie produktów online jest darmowe, a więc nie musisz obawiać się o żadne dodatkowe koszty. Zyskaj pewność, że kupujesz możliwie najlepszy model odkurzacza automatycznego na rynku! Przeanalizuj wyniki wyszukiwania w formie rankingu, a na pewno kupisz sprzęt, który bezawaryjnie posłuży Ci przez wiele lat sprzątania powierzchni mieszkalnych.

5/5 - (1 - ilość ocen)